Denizbank öğretmenler günü kredisi

Denizbank'tan öğretmenlere özel kredi.77 aya varan vadelerle ve maaşın 17 katına kadar kredi imkanı. % 0,77'den başlayan faiz oranlarıyla 36.000 TL'ye kadar kredi fırsatı.

Öğretmenler için hazırlanan pakette; özel oranlı kredi ve mevduatlardan, Medline “Acil Sağlık Hizmetleri Paketi” hediyesine, bonus kazanımlarından, sigortalarda indirimlere kadar bir çok avantaj bulunuyor.

Kredi fırsatları ile Öğretmenlerin ihtiyaçları kolayca karşılanıyor.
Canım öğretmenim finansal çözüm paketinde ihtiyaç, taşıt ve konut kredilerinde indirimli faiz oranları  yer alıyor. Bu sayede Öğretmenlerin kredi ihtiyacı hem daha kolay hem de daha uygun şartlarda karşılanabiliyor.

İhtiyaç kredisinde Öğretmenlere özel avantajlar:

  • Maaşın 17 katına kadar kredi
  • 77 aya varan vadeler 
  • %0,77’den başlayan avantajlı faiz oranı
  • 36.000 TL’ye kadar kredi imkanı

Üstelik Kurtaran Hesap ile hesaplarında para olmadığı zamanlarda 7/24 nakit çekebiliyorlar ve ödenmesi gereken faturaları kolayca ödeyebiliyorlar. 

Medline “Acil Sağlık Hizmetleri Paketi” hediye

Öğretmenlere hesaplarından verecekleri 2 otomatik fatura ödeme talimatı karşılığında Medline Acil Sağlık Hizmetleri paketini 1 yıl boyunca ücretsiz hediye. Hediye Acil Sağlık Hizmetleri paketi kapsamında ;

 

  • Acil durumlarda doktorlu kara ambulansı hizmeti
  • Telefonla 7 gün 24 saat tıbbi danışmanlık 
  • Acil durum uygulamalarında kullanılan ilaç ve sarf malzemeleri
  • Medikal bilgi köprüsü ve hastane organizasyonu 

        hizmetleri yer alıyor.

Deniz Bonus ile 25 TL bonus hediye

Türkiyenin birçok yerinde taksitli alışveriş ve bonus kazanma ayrıcalığı sunan Deniz Bonus’tan  Öğretmenlere 25 TL Bonus hediye. Üstelik Öğretmenler bu paket dahilinde ilk yıl ücretsiz Deniz Bonus sahibi olabiliyorlar.

Kasko ve Konut sigortalarında %15’e varan indirim

Canımız Öğretmenlerin araç ve konutları indirimli sigortalarla güvence altına alınıyor. Öğretmenlerin güvenliğini herşeyden önde tutularak indirimler sadece onlara özel sunuluyor.
Kasko ve konut sigortası ödemelerinde %15 indirim fırsatı Öğretmenlere hediye.


* Medline üyeliği, talimatların verildiği tarihten sonraki ay içerisinde aktive edilecektir, otomatik ödeme talimatlarının müşteri hesabına bağlı olması gerekmektedir.
**Kredi kartı başvurusu onaylandığında, ilk alışverişin ardından bonus yüklemesi yapılacaktır.

Size en yakın Denizbank şubesini öğrenmek için tıklayınız.

Bu bilgiler denizbank.com.tr adresinden alınmıştır.Geniş bilgi için tıklayın.

Etiketler: Denizbank öğretmen kredisi,denizbank öğretmenler günü kredisi,Denizbank öğretmen kredi,Denizbank öğretmenler günü kredi,Denizbank masrafsız ihtiyaç kredisi,öğretmenler günü kredisi 2010, Denizbank masrafsız öğretmen günü kredisi,Denizbank canım öğretmeni kredisi,Denizbanköğretmenler günü masrafsız ihtiyaç kredisi,Denizbank 0,77 kredi,Denizbank 77 ay kredi,Denizbank öğretmen kredileri,Denizbank 36.000 TL öğretmen kredisi

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !